Brother TN-248M | Toner cartridge | Pink-Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 62.00 g |
| Printimisvärvid | Pink-Red |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-248M |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-L8340CDW, MFC-L3760CDW, HL-L8230CDW, HL-L8240CDW, HL-L3220CW, DCP-L3560CDW, MFC-L8390CDW |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn-248m toner cartridge pink-red, tn248m, brother, tindid ja toonerid










